SMP22-M3/85A
MFR.Part #
SMP22-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978283
Description
-55℃~+150℃ 11.3A@10/1000us 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS