SMP28A-M3/84A
MFR.Part #
SMP28A-M3/84A
JLCPCB Part #
C1974736
Description
-55℃~+150℃ 1uA 28V 34.4V 400W@10/1000us 45.4V 8.8A@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS