SMP28A-M3/85A
MFR.Part #
SMP28A-M3/85A
JLCPCB Part #
C3703172
Description
-55℃~+150℃ 1uA 28V 31.1V 400W 45.4V 8.8A TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS