SMP24A-M3/85A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMP24A-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978280
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+150℃ 10.3A@10/1000us 1uA 24V 29.5V 38.9V 400W@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS