HAX222MBABF0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
HAX222MBABF0KR
JLCPCB Part #
C1633056
Package
Plugin,P=5mm
Description
1kV 2.2nF 5mm 7mm ±20% 插件,P=5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS