SMP13A-M3/85A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMP13A-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978208
Package
DO-220AA(SMP)
Description
-55℃~+150℃ 13V 15.9V 18.6A@10/1000us 1uA 21.5V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS