SMP18A-M3/85A
MFR.Part #
SMP18A-M3/85A
JLCPCB Part #
C1978299
Description
-55℃~+150℃ 13.7A@10/1000us 18V 1uA 22.1V 29.2V 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS