SMP11-M3/84A
MFR.Part #
SMP11-M3/84A
JLCPCB Part #
C1977997
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.5V 18.2V 1uA 22A@10/1000us 400W@10/1000us TVS Unidirectional DO-220AA(SMP) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS