RN55E4812BRSL
MFR.Part #
RN55E4812BRSL
JLCPCB Part #
C1805090
Description
-65℃~+175℃ 125mW 48.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors