SML4750A-E3/5A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SML4750A-E3/5A
JLCPCB Part #
C3741094
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 Independent 1W 27V 35Ω 5uA@20.6V 750Ω ±5% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS