SMF28A-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF28A-HE3-08
JLCPCB Part #
C1978782
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 200W 227pF 28V 34.4V 4.4A 45.4V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS