SMF58A-HM3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF58A-HM3-08
JLCPCB Part #
C3698687
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 144pF 2.1A 200W 58V 64.4V 95V IEC 61000-4-2 TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS