SMF20A-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF20A-M3-18
JLCPCB Part #
C1980670
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 200W 20V 24.6V 283pF 32.4V 6.2A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS