SMF51A-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF51A-E3-08
JLCPCB Part #
C1973411
Package
SMF(DO-219AB)
Description
1 100nA 151pF 2.4A@10/1000us 200W 51V 62.7V 82.4V ESD IEC 61000-4-2 SMF(DO-219AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS