BFC238334364
MFR.Part #
BFC238334364
JLCPCB Part #
C5953428
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 350V、1kV 360nF ±5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS