SMF48A-HM3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF48A-HM3-18
JLCPCB Part #
C1979312
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 161pF 2.6A@10/1000us 200W@10/1000us 48V 59V 77.4V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS