SMF17A-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF17A-M3-18
JLCPCB Part #
C1980672
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 17V 20.9V 200W@10/1000us 27.6V 324pF 7.2A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS