SMF40A-HM3-18
MFR.Part #
SMF40A-HM3-18
JLCPCB Part #
C1979317
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 172pF 200W@10/1000us 3.1A@10/1000us 40V 49.1V 64.5V ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS