SMF48A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF48A-E3-18
JLCPCB Part #
C3707746
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 161pF 2.6A 200W 48V 53.3V 77.4V IEC 61000-4-2 TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS