RN70C4023BB14
MFR.Part #
RN70C4023BB14
JLCPCB Part #
C3351276
Description
-65℃~+175℃ 402kΩ 750mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors