SMF45A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF45A-E3-18
JLCPCB Part #
C1977831
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 162pF 2.8A 200W 45V 55.3V 72.7V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS