ERC6512K000BEEK500
MFR.Part #
ERC6512K000BEEK500
JLCPCB Part #
C3373713
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS