RNC50J1053BRRE531
MFR.Part #
RNC50J1053BRRE531
JLCPCB Part #
C3499197
Description
-65℃~+175℃ 100mW 105kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors