SMF22A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF22A-E3-18
JLCPCB Part #
C1977528
Package
DO-219AB(SMF)
Description
1 100nA 200W@10/1000us 22V 271pF 27V 35.5V 5.6A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS