ERC55162R00FKEK500
MFR.Part #
ERC55162R00FKEK500
JLCPCB Part #
C3352791
Description
-65℃~+175℃ 125mW 162Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS