P0805K6650BNT
MFR.Part #
P0805K6650BNT
JLCPCB Part #
C4052865
Description
-55℃~+155℃ 200mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS