SMF18A-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF18A-E3-18
JLCPCB Part #
C1977544
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 18V 200W@10/1000us 22.3V 29.2V 320pF 6.8A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS