SMF14A-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF14A-HE3-08
JLCPCB Part #
C1978605
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 14V 17.3V 200W@10/1000us 23.2V 392pF 8.6A@10/1000us ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS