SMF12A-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF12A-HE3-08
JLCPCB Part #
C3009425
Package
DO-219AB
Description
-65℃~+175℃ 10.1A@10/1000us 100nA 12V 14.7V 19.9V 1kW@8/20us 483pF DO-219AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS