SMF11A-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF11A-HE3-08
JLCPCB Part #
C1978619
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 100nA 11A@8/20us 11V 13.5V 18.2V 200W@10/1000us 509pF ESD IEC 61000-4-2 DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS