SMF12A-M3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMF12A-M3-18
JLCPCB Part #
C3707189
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 10.1A 100nA 12V 13.3V 19.9V 200W 483pF TVS DO-219AB(SMF) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS