RN55C2492BR36
MFR.Part #
RN55C2492BR36
JLCPCB Part #
C1784199
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors