RNC60H1912BSB14
MFR.Part #
RNC60H1912BSB14
JLCPCB Part #
C1465589
Description
-65℃~+175℃ 19.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors