5.0SMDJ20CA
Extended
Manufacturer
Meritek
MFR.Part #
5.0SMDJ20CA
JLCPCB Part #
C3720678
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-65℃~+150℃ 155A 20V 22.2V 32.4V 5kW 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS