TPSMD48CA
MFR.Part #
TPSMD48CA
JLCPCB Part #
C1977464
Description
2uA 38.8A 3kW@10/1000us 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS