SMCJ33A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ33A-M3/57T
JLCPCB Part #
C3713308
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.1A 33V 36.7V 53.3V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS