SMCJ24A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ24A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C3704991
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 24V 26.7V 38.6A 38.9V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS