SMCJ20A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ20A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C3702600
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20V 22.2V 32.4V 46.3A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS