SMCJ15CA-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ15CA-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1975453
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15V 16.7V 1uA 24.4V 61.5A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS