SMCJ17CA-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ17CA-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982971
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 17V 1uA 20.9V 26V 54.3A@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS