8.0SMDJ48A-T7
MFR.Part #
8.0SMDJ48A-T7
JLCPCB Part #
C1984067
Description
-65℃~+150℃ 103.4A 48V 53.3V 77.4V 8kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS