SMCJ14A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ14A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1975304
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 14V 15.6V 23.2V 64.7A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS