P0805Y4021LBT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P0805Y4021LBT
JLCPCB Part #
C4138850
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.01% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount