SMCJ10CA-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ10CA-E3/9AT
JLCPCB Part #
C3709285
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 5uA 88.2A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS