SMCJ100A-E3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ100A-E3/57T
JLCPCB Part #
C511010
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 100V 111V 162V 1uA 9.3A TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS