PTF652K4000BXBF
MFR.Part #
PTF652K4000BXBF
JLCPCB Part #
C1442926
Description
-55℃~+150℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors