RN60C2741BRE6
MFR.Part #
RN60C2741BRE6
JLCPCB Part #
C3461303
Description
-65℃~+175℃ 2.74kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors