MSMCG8.5AE3/TR
MFR.Part #
MSMCG8.5AE3/TR
JLCPCB Part #
C3703075
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
1.5kW 104.2A 14.4V 8.5V 9.44V Bidirectional TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS