SMCJ64A-M3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ64A-M3/57T
JLCPCB Part #
C1982125
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A 64V 71.1V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS