SMCG51A-M3/9AT
MFR.Part #
SMCG51A-M3/9AT
JLCPCB Part #
C3714827
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18.2A 1uA 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS